Vadītāju atalgojuma pētījums

Vadītāju atalgojuma un valdes locekļu atalgojuma pētījums jeb Top Executive Compensation Survey ir augstākā līmeņa vadītāju atalgojuma analīze, kas ļauj novērtēt un salīdzināt atalgojuma paketi augstākā līmeņa vadītājiem un valdes locekļiem.

Statistika

organizācijas

organizāciju vadītāji

valdes locekļi

Ieguvumi

Aktuālākā informācija

Informācija par izmaiņām atalgojumā pēdējā gada laikā un prognozes tuvākajiem gadiem. Atalgojuma politikas, atvieglojumu un labumu grozu analīze.

Atalgojuma analīze

Detalizēta organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma analīze, atkarībā no organizācijas darbinieku skaita, apgrozījuma/īpašuma vērtības un vadītāja darbības sfēras.

Organizācijas situācijas salīdzinājums

Organizācijas vadītāju monetārā atalgojuma salīdzinājums ar darba tirgu.

Atsauksmes

Uzskatu, ka mums ir  jāpiedalās, jo tas dod iespēju saņemt atbildes uz būtiskiem personāla atalgojuma jautājumiem. Laba investīcija attiecībā uz klasiskajām amata pozīcijām. Vēlētos, lai arī konkurenti piedalās pētījumā, jo tas dotu labāku ieskatu dažu specifisku TV amatu grupu atalgojumu atšķirībās. Mēs ļoti vēlētos TV nozares pētījumu tuvākajā nākotnē!

Aelita Švītiņa, Latvijas Televīzijas Personāla nodaļas vadītāja

Pētījuma sastāvdaļas

Izmaiņas atalgojumā un prognozes

Šajā pētījuma sadaļā ir atrodama informācija par organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma izmaiņām pēdējo gadu laikā, kā arī nākošā perioda prognozes .

Atalgojuma mainīgā daļa un labumu grozs

Pētījumā ir atrodama informācija par pamatalgas un mainīgās daļas proporcijām, prēmiju izmaksas biežumu un veidiem, kā arī par kritērijiem, par kuriem tiek piešķirta atalgojuma mainīgā daļa. Tāpat pētījumā ir iekļauta detalizēta vadītāju labumu groza analīze.

Monetārā atalgojuma apmēri

Detalizēta analīze par valdes locekļu un organizāciju vadītāju atalgojuma apmēriem, atkarībā no organizācijas darbinieku skaita, organizācijas apgrozījuma/īpašuma vērtības un vadītāja darbības sfēras.

Cenrādis (neiekļaujot PVN)

Dalībnieka cena *
Līdz 250 darbiniekiem 720 eiro Pieteikties
251 - 2000 darbinieki 1080 eiro Pieteikties
Virs 2000 darbiniekiem vai organizāciju grupa 1380 eiro Pieteikties
Līdz 250 Darbiniekiem

720 Eiro

251 – 2000 darbinieki

1080 Eiro

Virs 2000 darbiniekiem vai organizāciju grupa

1380 Eiro

*Lūdzu, ņemt vērā, ka organizāciju vadītāju un valdes locekļu atalgojuma pētījums netiek pārdots organizācijām, kuras nav iesniegušas atalgojuma datus. Izņēmums var tikt veikt gadījumā, ja tiek noslēgts sadarbības līgums par organizācijas dalību nākamajā gadā.